| JonD a întrebat:

Deci cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata, cum sa intru in gasca ei...Acum,raspundeti-mi la urmatoarea intrebare, am id la 2 baieti din gasca in care este si ea, si eu cu acei baieti avem pasiuni comune sa zic asa.Cum as putea sa intru in acea gasca fara a zice ca imi place de fata respectiva? Multumesc anticipat!puppy dog eyes [fara raspunsuri de genu,zi-i direct, vorbeste cu ea pe facebook, mess etc]

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Imprieteneste-te mai bine cu acei doi prieteni din gasca aia. Apoi, propune-le sa iesiti impreuna si de la ei probabil le vei cunoaste si alti prieteni din gasca respectiva, iar apoi da-i mai des pe acolo si apropie-te mai bine de ei.
Succes!