| JonD a întrebat:

Salut prietenesi! Deci cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata, cum sa intru in gasca ei etc...Eh am facut rost de id unuia din baietii din gasca ei si am vorbit despre o melodie care vroiam sa mi-o dea, in fne, ce as mai putea vorbi cu el asa fel incat sa ne imprietenim? Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Despre orice> filme, muzica, emisini favorite, politica, carti, scoala, bancuri, vacanta. Bafta!