| laur12 a întrebat:

Deci, daca am luat 5 la matematica, 6 la romana si 6 la biologie la bac automat sunt picat pentru ca nu am media 6.Intrebarea mea este: dau in toamna la oricare dintre aceste 3 materii pentru a-mi marii sa-mi iasa media (de ex la biologie sa iau 7) sau trebuie sa dau neaparat la materia cu nota cea mai mica(la mine insemnand matematica)? Rog raspuns de la cei care stiu! Multumescwinking

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce mai conteaza? daca ai luat notele alea oricum esti un retardat, mai bine dai la sapa

| 8mariastar a răspuns:

Trebuie sa dai la toate