| uknow a întrebat:

deci,.la noi in clasa este un baiat care MA ENERVEAZA! intr-o zi radem,glumim,zice ca sunt cea mai glumeata din clasa,.a doua zi imi **** nervii! zice ca sunt proasta,nesimtita, rea,etc. cand ii spun dirigintei asta ii zice lui sa inceteze sau el incepe sa planga si zice ca nu are prieteni, si ca inceraca sa se integreze in clasa,. el este o reprezentare pura de nesimtire si prefacatorie! cand lipsesc de la scoala ma barfeste fara limita,etc. mama,tata,dira mi-au spus ca nu au ce sa faca, ca asa este el... ce dracu'! toata clasa a zis ca il uraste intr-un sondaj la dirigentie! nimeni nu il suporta!

are o fire insuportabila!

in pauze baietii vorbesc, joaca ping-pong, fac chestii de baietii,.

fetele vorbesc- discutii de fete, etc...

iar el vine in mijlocul fetelor si se baga in discutie! baietii nu nu il primesc cu ei pentru ca se comporta ca o fata!

toata clasa si diriginta stiu ca de cand am venit la aceasta scoala doar cu el am avut probleme! cu alte fete a mai avut si el probleme dar cu mine, zici ca sunt blestemata! imi vine sa il duc imntr-un colt si sa il bat de se invineteste (am mai facut asta cu el dar vad ca nu a inteles mesajul de a ma lasa in pace!)

NIMENI NU IL MAI SUPORTA! AJUTOOOOR!

p.s: rog raspunsuri serioase si eficiente si pe copii idiotii ca el!
fundoie+vot

MULTUMES ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| ItsMe6969 a răspuns:

Sigur te place dar ai grija ca in zilele noastre un prieten bun poate ajung e fff usor un violator in serie.

5 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Te-ai gandit ca poate te place si nu stie cum sa-ti atraga atentia?

| uknow explică (pentru unpustiobisnuit):

Poate sa fie si asta dar, ...asta ar fi ultimul mod in care mi-ar putea atrage atentia! devine insuportabil!

| NeverSayNowXD a răspuns:

E vorba de radu gurban! Funda?

| uknow explică (pentru NeverSayNowXD):

Din pacate...da! cretini copii mai avem si noi in clasa, nu?

| NeverSayNowXD a răspuns (pentru uknow):

Si inca, cati...