| MiculFaraon a întrebat:

Deci sunt cu prietena mea de 11 luni iar ea fuma de 3 ani. Eu am facut-o sa se lase de fumat acum 4 luni si dupa spusele ei nu mai fumeaza. Sunt cu ea si in clasa la scoala, amandoi suntem a 12a. Pe mine ma mira faptul ca s-a lasat de fumat dar nu prea imi vine sa cred asta deoarece stiu ca nu voia sa renunte la acest viciu. Eu unu nu fumez si din aceasta cauza am facut-o si pe ea sa se lase. Ce ziceti am procedat corect? Credeti ca fumeaza pe ascuns?. Dau funda

Răspuns Câştigător
| FetitzaDulcetzica a răspuns:

Ai facut un lucru foarte bun, deoarece ea trebuie sa fie sanatoasa pentru ca mai trebuie sa se gindeasca la viitorii copilasi

| MiculFaraon explică (pentru FetitzaDulcetzica):

Excelent raspuns! Funda,

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa te uiti si tu la chestiile simple: gen dinti, degete, miros haine, miros par, intrebi in stanga si in dreapta, etc.

Daca esti norocos, chiar s-a lasat.

| NoName0x0 a răspuns:

In primul rand de ce i-ai cerut sa se lase de fumat?

| MiculFaraon explică (pentru NoName0x0):

Am scris in intrebare!