| addasweet a întrebat:

Prietena mea a avut o boala de plamani si ea fumeaza de cateva luni si eu i-am spus sa se lase de fumat. ce credeti ca i s-ar putea intampla?

6 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

... prietena ta daca o tine mult in stilul asta poate foarte usor sa faca cancer la san, sau orice tip de cancer dar cel mai probabil la san si ala dac nu e trata la timp, your grilfirend its dead.

| RB26DETT a răspuns:

Salut, arata-i asta si se va lasa de fumat garantat http://www.youtube.com/watch?v=lleAe9rRupA

| FesCuDungi a răspuns:

E tot posibilul ca boala sa revina sau sa se declamseze alta boala gen cnacerul... nu cred ca vrea asa ceva nail biting thinking

| msnew2011 a răspuns:

Boala sa revina, depinde ce boala a avut

| addasweet explică (pentru msnew2011):

A avut apa la plamani ceva de genu...

| basinaDecuc a răspuns:

Ar putea face cancer, sau bola ei sa-r putea agrava si ar putea muri(Doamne fersete).II spun sa se lase de fumat si sa ia symbicort si ventolin