| CyberEye a întrebat:

Deci, sunt in clasa a 9-a si am facut multe absente si am prins catalogul la ora de sport când nu era profu si am încercuit absentele...problema este ca trebuia incercuita doar ziua nu si luna...eu am încercuit si luna, ce ar trebui sa fac/sa scap dacă observa diriga? laughing)

3 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

rolling on the floor Doamne... rolling on the floor. Spui ca ti le'a inlocuit profu de sport sau alt profesor si poate au gresit, si cel mai important roaga'te sa nu vada.

| AnonimusSaSeStie a răspuns:

Continua sa nu mergi la scoalalaughing

| CyberEye explică (pentru AnonimusSaSeStie):

Pai...oricum sapt trecută la 10 ore am fost laughing) toată saptamana