| Robert478 a întrebat:

dupa ce am facut windows am vazut ca am aceste fisiere cea ce e ciudat ca nu le-am mai avut pana acum si am inpresia ca pc imi merge mai greu mi-a dat sa instalez netframe4 cred ca din cauza aia care ma lamureste dau funda. imaginea aici http://i.imgur.com/TRKJqLe.jpg

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai bagat doua windows-uri unul peste altul. Salveaza intr-un stick tot ce ai(poze, jocuri, etc) si reinstaleaza windows-ul. Sterge partitia "C" la reinstalare.

| Robert478 explică (pentru anonim_4396):

Si skype porneste greu dar alt ceva nu merge sa fac nu stiu sa sterg alea sau ceva?

| Robert478 explică:

Si skype porneste greu