| JustMe2099 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul mai precis cu desktopul inainte aveam un dreptunchi in partea de jos a ecranului din cauza caruia nu-mi puteam pune imagine pe desktop dar am scapat de el cu ajutorul unui program. dar acum mi-a aparut pe desktop un scris si ca titlu find active desktop recovery si mai jos o chestie pe care poti da clik dar la mine nu merge restore my active desktop asa a avut j o pritena de-a mea dar ea cand a scapat de dreptunghiul ala putea din nou sa-si puna imagine dau la mine tot nu merge si cand dau clik dreapta si vreau sa dau la proprietes nu mrg si imi apare cv. ce sa fac dau funda plizz

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Incearca in setarile pe desktop /customize desktop/web sa debifezi "wiew my active web page"