| cosmin09 a întrebat:

Imi apare pe desktop o imagine alba in care scrie sus "" Active Desktop Recovery"" si un buton in care scrie "" Restore my Active Desktop"" si cand dau pe el click imi da o eroare de la internet explorer. Am incercat sa schimb si imaginea dar nu merge si nici sa schimb avatarul de la messenger nu imi da voie. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Al3xBest a răspuns:

Am patit si eu asastraight face...e naspa rau ala dar... odata ce iti schimbi windowsu nu mai ai probleme cu eltongue eu asa am facut si nu mia mai aparut!

| MiHaI a răspuns:

Daca nu iti merge restore my active desktop si nici active desktop recovery trebuie sa reinstalezi windows dar de obicei mie cand imi aparea dadeam pe Restore my Active Desktop si mergea

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Incearca sa dai restore my active desktop poate asa merge ca cred ca si eu am avut asa