| anonim_4396 a întrebat:

E o poveste lunga...Deci eu am o prietena care si-a facut alta prietena.Intre timp ele au devenit foarte apropiate, pana ce ieri mi-a facut ea cunostinta cu ea si am inceput sa vorbim.Ma rog, ideea e ca avem si un grup pe insta pe care vb si cateodata in loc sa vorbeasca pe grup vorbesc pe privat si asta e cam deranjant..Adica mi se pare ca ea ma barfeste cu tipa aia.Ori sunt eu paranoica ori e adevarat.Voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Au și ele dreptul la viață personală. Nu ai motive să le bănuiești că te bârfesc.

| Nonolita a răspuns:

Esti paranoica.