| Cristian7865 a întrebat:

Este ok sa folosesc odaban daca am 16 ani? Cei care au folosit sub 18 ani, au avut probleme de sanatate? Raspunsuri de la cei care au folosit.

Răspuns Câştigător
| mateisitudor a răspuns:

Eu am 18 ani, dar il folosesc de la 17. E singurul produs care m-a ajutat si probabil cel mai bun pe care il poti folosi, chiar daca pretul lui este cam ridicat. Merita. Nu am avut nicio problema, decat cateva usturimi si mancarimi noaptea in timpul somnului (ma dau cu el inainte de somn). Prima data cand l am folosit nu a functionat pentru ca nu stiam cum se foloseste. M am interesat, si vreau sa iti zic si tie modul de folosire corect, ca sa functioneze: cel mai recomandat e sa te dai cu el inainte de culcare. Te speli in zona in care vrei sa il aplici, pentru ca trebuie sa fi absolut curat in zona respectiva. Apoi te usti perfect (cel mai usor e cu feonul, eu asa fac. se usca zona pe care am spalat o imediat). Apoi aplici spray ul. Pe cutie scrie ca sunt de ajuns 2 aplicari, insa eu folosesc vreo 3 4 in fiecare zona pentru ca transpir mai excesiv. Fiecare dupa cazul lui. Dupa ce dormi toata noaptea cu Odaban ul aplicat in zona respectiva (eu dorm fara tricou cand il aplic pentru ca nu vreau sa ia contact cu tricoul sau cu altceva, vreau sa ramana complet in zona in care l am aplicat). A doua zi e bine sa te speli in zona respectiva cu sapun. Ccam asta e tot. Daca nu ai inteles, citeste de vreo 3 4 ori ca sa intelegi. Iti urez succes!