| bibialex97 a întrebat:

Salut tpu.Eu am 14 ani si ma masturbez in fiecare saptamana aproape.este normal? va rog spuneti-mi cauzele negative si pozitive saca se poate, va rog. funda

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Nu este normal, tu vrei neaparat sa-ti rezulte anumite cauze, cel mai rau e ca trece timpul o sa te plafonezi si o sa ramai cu stanga si dreapta in loc de o persoana de sex opus cum e normal, schimba-te cat mai e timp si nu e prea tarziu nu am nevoie de funda doar asculta sfatul meu daca vrei

| bibialex97 explică (pentru push2gl):

MULTUMESC.Dar mie imi dauneaza ceva in momentul asta?

1 răspuns: