| SounndTPU a întrebat:

eu vreau sa imi caut un nume de gen Anonim sau chesti de astea pe forumuri jocuri etc... nu prea imi vine nimic in cap si as avea nevoie de ajutor, Vreau un nume Cat de cat original adica sa nu fie prea folosit sau sa fie folosit dar pe comunitati ca 4metin sau just4metin por-area etc... Vreau ceva special, Multumesc dau Funda cine da cel mai bun nume

3 răspunsuri:
| Primpyy a răspuns:

Fa ce fac si eu: Cauta un nume de Pokemon si pune-i diminutivul "y".
Exemple: Charry, Bulby, Squirty, Vanilly, Garby, Empoly, Buizy, etc.

Majoritatea suna usor absurd, dar crede-ma, nu sunt folosite des. De asemenea te poti uita intr-o carte de geografie sau istorie, poate gasesti ceva ce iti place. Exemplu: Sneffles.

| sizoek a răspuns:

Incearca anonimuss uk(anonimul din Anglia)funda?

| SounndTPU explică (pentru sizoek):

Anonim a fost un exemplu eu vreau altceva pentru ca acest nume este foarte folosit