| Ionita_Madalin_2001 a întrebat:

Salut tpu...eu vreau să mă transfer de pe electronică și automatizări pe turism și alimentație...In ce perioada mă pot transfera? Pot și acum? Sau după cele 3 săptămâni de practica? Și ce ar trebui să duc pentru transfer?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferuls e paoet face la inceput de an scolar si numai dupa ce sustii probele eliminatorii de la obiectele impuse in transfer.
Mergi la scoala unde doresti sa te transferi si vezi care sunt conditiile lor.
In plus, se pare ca media ta trebuie sa fie mai mare, decat a ultimului intrat la acea ramura.