| Laurentiu67282 a întrebat:

Recomandati-mi niste tigari, foarte slabe in nicotina si in miros, scurte.
Si in cat timp pot face cancer la gat daca fumez o tigara pe zi sau una la 2-3 zile

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate țigările sunt la fel toate provoca cancer plămâni și in timp mult mai multe boli

| isemilia a răspuns:

Tigarile is in general facute sa aiba nicotina si ele in general produc miros, asa ca e cam imposibil ce ceri tu.
Depinde. Poti face intr-o luna sau niciodata.

| Moțzzz a răspuns:

Dacă chiar simți o plăcere atunci când,, tragi ceva" eu ți-aș recomanda să încerci să vapezi