| NoName0206 a întrebat:

FUNDA am o intrebare: pentru balul bobocilor o sa imi iau niste pantaloni de stofa si cu camasa si papion.Nu stiu ce sa imi iau :curea sau bretele? Merg bretele cu pantaloni de stofa?(pantalonii sunt negri iar camasa albastra.) sunt baiatlaughing

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cureaua!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Acuma depinde de tema balului nu trebuie sa te imbraci foarte elegant poti si o pereche de blugi cu o camasa nu neaparat stofa sau nu stiu acum de gustul tau

| Danyella11Stf a răspuns:

Nu merg decat la blugi bretelele si spun asta caci sunt vanzatoare la Jolidon