| WaNt3D1856 a întrebat:

Ieri am incercat sa instalez un ROM pentru GALAXY 5500 (galaxy 5) si nu am reusit.

Acum am o mare problema.

Cand incerc sa pornesc telefonul ramane la textul SAMSUNG care lumineaza.

AJUTOR nu stiu ce sa fac.

Daca e cineva prin Branesti -Islaz care se pricepe va rog anuntati-ma.

FUNDA tot ce vreti voi doar ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Salut pune inapoi Rom-ul original, 2.2 sau 2.1

| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut pune inapoi Rom-ul original, 2.2 sau 2.1 e simplu il descarci de pe net.Gasesti si tutoriale pe youtube.Asa am patit si eu la un galaxy fit, dar daca pui rom-ul original inapoi merge.Pentru alte nelamuriri intreabama.Bafta