| bbogdann a întrebat:

Salut TPU,
Ieri am reinstalat windowsu [cand l-am instalat am sters toate partitiile si am facut altele]. Acum cand incerc sa descarc ceva, orice, se downloadeaza pana la 99% si ramane asa

ajutati-ma va rog ~~~ Raspuns corect = FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Reinstaleaza corect Windows-ul si nu are cum sa nu-ti mearga.

| bbogdann explică (pentru neutrino):

Am un CD cu windows [dar e cam vechi, si putin zgariat ] ce zici. sa-l instalez pe ala, sau sa fac alt cd cu windows?
Raspunde si-ti dau funda

| neutrino a răspuns (pentru bbogdann):

Mai incearca inca o data cu cel pe care il ai, si daca tot nu-ti merge, atunci fa rost de altul.