| KlanDestinN a întrebat:

Ieri, cand am fost mai multe scoli la o activitate, am vazut o fata care chiar am inceput sa imi placa de ea. Nu stiu ce avea dar simteam ceva pentru ea. Acasa m-am straduit sa o gasesc pe facebook si intr-un final am gasit-o. I-am spus ca am vazut-o la activitate si ca e draguta. I-am spus ca m-a atras si am inceput sa imi placa de ea. Ea mi-a spus ca i se pare ciudat. Peste putin timp mi-a dat cerere o fata care era in scoala cu ea si am vazut ca sunt prietene deoarece erau amandoua in poza ei de profil. Nu stiu daca e chisr interesant ca mi-a dat o prietena de a ei cerere. Eu am nevoie de un sfat in legatura cu ce as putea face in legatura cu acea fata. Chiar simt ceva pentru ea si nu vreau sa o pierd. Astept raspunsurile voastre

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sincer,este ciudat... Te inteleg dar still, trebuie s-o iei mai incet.

Ai speriat-o! Intai si intai trebuie sa vorbesti cu ea, s-o cunosti cat de cat... Nu ii spui direct ca o placi! Tipa poate nici nu te observase pana atunci.

In fine. Succes! Poate ai noroc si te place. Daca se intampla asta atunci o sa-ti scrie ea ceva *un mesaj pe facebook de exemplu*

| Idkidk a răspuns:

Săraca fată, ce i-ai făcut? Ia-o uşurel, noi suntem sensibile şi delicate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Move on.

| RobyRobertoAdevarat a răspuns:

Bai, asculta de la mine, daca i se pare ca esti ciudat esti un ciudat. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si maicuta Domnului impreuna cu el ca sa nu-l lase singurel la greu

| Vasilache_Ionut_1999 a răspuns:

Tipule nu-s un mare don huan dar fetele nu le poti face sa te placa asa deodata in cazul tau ai fost prea impulsiv probabil te emotionezi fiindca iti place de ea
Iao mai usor vorbeste deschis despre pasiuni altele poti face si niste glume putin perverse si incearca sa o inviti la o pita ceva sa vorbiti cat mai mult face tu face este calea usoara. Sper ca te-am ajutat!

| dariaM2801 a răspuns:

Hey! Fiind fata, am inteles ft bine situatia. In primul rand, orice fata care e abordata atat de direct (cum ai facut tu cu tipa asta) tinde sa creada ca tipul care a abordat-o e putin nebun sau chestii, motiv pentru care fata asta a spus ca "i se pare ciudat". Si faza cu prietena ei care ti-a dat tie cerere e pentru ca tipa pe care o placi a vrut sa se asigure ca esti normal prin intermediul prietenei ei. Acum, cel mai bine ar fi sa ii ceri scuze fetei pe care o placi ca ai fost atat de direct si incerci sa va imprieteniti... poate asa veti deveni mai apropiati. Sper ca te-am ajutat. happy Funda?