| AllNone a întrebat:

Imi place de o colega din clasa mea, insa ea se comporta foarte ciudat cu mine. Cand e cu oricare alt coleg vorbeste normal, chiar rade, insa cand sunt eu prin preajma pur si simplu nu spune nimic. Cand o intreb ceva imi raspunde foarte greu sau chiar deloc. Nici nu rade, nici nu e suparata. Cu ceilalti e mai deschisa insa cu mine e extrem de inchisa. Se comporta ca si cum as fi ultimul om, ca si cum m-ar ura, desi ne cunoastem de numai o luna. ( am intrat in a 9a). Dupa cum pare, nu e fitoasa, ba chiar e foarte buna la invatatura.
Eu nu mai inteleg nimic. Ce parere aveti? Dau *Funda!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti place de ea, cere-i sa fie prietena ta! Poate asta asteapta de la tine si tu nu pricepi!

| Caro34 a răspuns:

De ce nu o intrebi deschis, de ce nu te place? Explica-i frumos ca si un caine merita respect, dar un om! Exact ceea ce ai scris aici, spune-i ei, apoi vezi ce raspunde... Viata ne ofera mereu surprize! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac asa cand ma enerveaza sau nu suport persoana aia

| anamaria82726 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea...dar nu iti fa sperante...nu te placecrying

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Te place baaa Cum nu iti dai seama?
e greu sa vb in prejma ta ca te place e emotionata asa e la cele timide inchise in ele Vb cu ia spune-i Te Plac Vrei sa fi cu mine Sper Ca Te-am Ajutat

| olga13surugiu a răspuns:

Ori îi e totuna de tine ori poate 1% te place.