| MiculFaraon a întrebat:

Imi place de o fata de pe facebook care este mai mare ca mine cu un an si este la facultate dar este din oras cu mine. Ce este nasol ca nu o cunosc si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea, chiar nu am idee. De fel nu sunt deloc rusinos chiar stiu sa vorbesc cu o fata dar pe facebook imi este oarecum greu cu o persoana pe care nu o cunosc. Sunt genul de baiat care imi plac fetele mai mature gen cu un an, doi mai mari ca mine deoarece cred ca am ce invata de la ele. Va rog mult sa ma ajutati, multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Arta Seductie: cum sa abordezi onlinewinking cauta pe youtoube.

| MiculFaraon explică (pentru Resurrection):

Fara cuvinte.mi-ai facut ziua mai frumoasa ma jur! Cat de frumos explica acel tip, incredibil! iti multumesc din tot sufletul si trec la treaba de acum laughing!

3 răspunsuri:
| Ayuu a răspuns:

Păi poţi începe prin a vorbi cu ea pe facebook pur şi simplu : o saluţi, iar dacă te întreabă cine eşti o bagi şi tu pe aia că ai văzut-o de pe nu ştiu ce grup *sau vezi tu, ai văzut că-i place nu ştiu ce* şi e cu tine în oraş şi vrei să vă împrieteniţi, chestii de genul, aşa poţi să aflii mai multe despre ea, să vezi dacă vă potriviţi toate cele şi după îi zici să vorbiţi mai multe f2f şi gata ^^ sau poţi să fii direct şi să-i zici că-ţi place de ea :/sper că ţi-am fost de ajutor, iar dacă nu scuze laughing

| MiculFaraon explică (pentru Ayuu):

Floare la ureche laughing