| DrAcK a întrebat:

imi place de o fata...Ea, se tot uita la mine si-mi trage cu ochiu' dar cand imi intorc capu' ea se intoarce inapoi..In fine sa trecem la subiect.

Vreau sa-i spun ca o plac dar mie frica..si cred ca si ei e frica sa-mi spuna ca ma place.

Am 14 ani ..si ea are 13.

Va rog dati-mi niste sfaturi ce sa-i spun.

Răspuns Câştigător
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Daca stii ca si ea te place te poti sa te duci pur si simplu la ea(eventual s-o duci intr-un loc mai linistit) si sa-i spui ce crezi despre ea, cum te simti cand esti in preajma ei, si sa-i faci propunerea, daca te place probabi o sa-ti sara in brate(big grin)si daca nu te place mai exista multe fete, un refuz nu trebuoe sa fie sfarsitul lumii tale, sper ca te-am autat, funda? smug