| Ralucush123456 a întrebat:

imi place de un baiat dar el se ia de o fata mult parca e obsedat de ea de mine se mai ea ori imi da cu palma la fund chesti din astea dar se ea si un baiat de a 6 de mine eu il place pe pimul dar ce sa ii spun ca mi-e rusine cum sai ii arat ca-mi place de el? si plus de asta nu stiu ce inseamna un gest asa mai prostesc.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Daca iti da cu palma la fund, nu inseamna ca te place happy ), asa fac majoritatea baietilor la fetele care au formele mai... bine formate, asa ca nu cred ca te place sau ceva de genu, poti incerca sa-i spui, dar nu cred ca o sa reusesti. succes oricum.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar vezi ca baieteilor le place ca fetele sa opuna rezistenta atunci cand primesc palme peste fund ori daca tu accepti usor chestia asta chiar daca iti place el isi pierde interesul pentru tine.

| Sauron a răspuns:

Nu stiu nimic ce te-ar putea ajuta. Eu am avut norocul sa ma placa si ea pe mine, si pur si simplu i-am zis te plac.Incearca. Nu e nici un motiv de ras in faptul ca iti exprimi sentimentele. Mult Noroc.