| marius941 a întrebat:

..imi poate da cineva idei de nume de cs, sa aiba legatura cu numele meu...

Răspuns Câştigător
| ralu2 a răspuns:

Buna! si eu am avut aceasta problema la inceput...Dar pana la urma am pus numele ralu si am adaugat; x adica ralu; x.la tine ai putea pune thinking MarIuS*tHe-killer^ sau killed^by^marius sau nu stiu thinking

1 răspuns:
| AlexandruManase a răspuns:

Nu crezi ca MarIuS*tHe-killer^ sau killed^by^marius suna cam "cocalaresc"?

Eu iti recomand niste nick-uri gen : "Eminem, I'm not affraid, x-man" Etc.