| AnimeFan0905 a întrebat:

Îmi puteți spune niște replici inteligente pe care să le spun unor colegi care se băga în seamă singuri și mă enervează. Cele mai bune replici primesc funda.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Nu imi vine nicio idee cu exceptia binecunoscutei...
"Ti-au murit laudatorii?"
Totusi, esti sigur ca este aceasta alegerea cea mai buna?
Cateodata este mai bine sa nu te iei de astfel de persoane daca ele nu au nimic cu tine. Daca te iei de astfel de indivizi atunci s-ar putea sa se ia de tine si in stadiul de fata nu se stie daca le-ai putea da replici adecvate.

Eu zic sa-i lasi in pace, oricum cel mai probabil aceste persoane s-ar putea sa nu tina cont de parerea ta.

Succes!

1 răspuns:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Zi merci ca te baga in seama! Vad ca nu esti de ajuns de inteligent/a sa iti faci singur/a replicile!