| Desh a întrebat:

Salut TPU! Îmi puteți spune ceva despre banchetul de clasa a-8-a?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Ca la orice banchet, vii frumos imbracat/a, faci poze, dansezi, socializezi cu ceilalti, mananci, dansezi, karaoke, dansezi si tot asa. De obicei incepe pe la 7-8 si se termina pe la 1-5, depinde de varsta.Una e banchet de clasa a VIII-a, alta e banchetul de a XII-a sau cel de la facultate.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce vrei sa afli, mai concret?

| Desh explică (pentru dullcat):

Cât durează, ce se face acolo și chestii de-astea

| dullcat a răspuns (pentru Desh):

Ca la orice banchet, vii frumos imbracat/a, faci poze, dansezi, socializezi cu ceilalti, mananci, dansezi, karaoke, dansezi si tot asa. De obicei incepe pe la 7-8 si se termina pe la 1-5, depinde de varsta.Una e banchet de clasa a VIII-a, alta e banchetul de a XII-a sau cel de la facultate.

| dullcat a răspuns:

Multumesc pentru funda.Mai adaug sa iti iei incaltaminte de schimb comoda (balerini, tenisi, sandale sau ce doresti) daca esti fata.Tocurile sunt suficiente la inceput doar pentru poze.