| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si in mod normal ar trebui sa avem un banchet. Imi puteti sugera localuri sau restaurante sau orice ar fi, unde v-ati petrecut banchetul si imi puteti spune suma?puppy dog eyes.Multumesc^^

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa gasiti un local situat in afara orasului, undeva la periferie sau ceva mai departe, unde sa existe un peisaj frumos(toti avem nevoie de amintiri, poze bune). Cat despre pret, ar trebui ca unul dintre profesorii vostri sa mearga si sa faca rezervare pentru grupul claselor a 8-a din scoala voastra. Pretul se incadreaza in general intre 100 si 200 ron.

| BlueBird a răspuns:

Daca nu spui unde vrei localul noi de unde sa stim straight face adica tu poti sa fii de ex din suceava si noi sa iti dam un lcal din bucuresti straight face

| Alexutza0802 a răspuns:

Pai de exemplu eu am facut la(BUC)Hotelul Rin Grand Hotel:X:X::X a fost foarte frumos si nu a costat chiar asa de mult 150-200 lei...sau altii de la alte clase au facut la colegiul diplomatilor sau ceva de genu.altii au facut la munte, altii la snagov. Oriqm distractie placuta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Îmi pare rău că nu ştiu preţuri, dar vă ofer ceva nepreţuit, vouă, celor care daţi admiterea la liceu, puţin ajutor la română. Click pe http://lecturirecenzate.ro/