| niciunume a întrebat:

Imi puteti spune ( daca stiti, normal) cum va fi starea marii si a litoralului romanesc in lunile iulie - august?

Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuna.
Conform meteorologilor, in luna iukie, pe litoral vor fi aproximativ 30 - 32 de grade, iar in august temperaturile nu vor depasi 34 de grade.
ica in luna august va fi foarte cald, sezonul estival perfect happy
Bafta! happy
Funditaaa, te rooog?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Va fi foarte bine.
Eu am fost anul trecut după 15 August la mare şi am avut parte de vreme frumoasă, totul era perfect.
Nimeni nu spune că sezonul este numai în Iunie.
Pa-pa.

| Diana3457 a răspuns:

Va fi foarte cald in cele doua luni.Vacanta placuta!