| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa-mi pun poza la profil de pe TPU? multumesc mult fundtza :*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe http://www.tpu.ro/site-users/edit/, apoi pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și la final pe Salvează profilul.
Apare modificată în maxim 24 de ore.
Acum văd o domnișorică stând pe o bancă, în parc.
Succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Te duci la "Editare profil" din chenarul portocaliu din stanga paginii, dupa care mergi la "Selecteaza imagine profil". Daiclick pe "Rasfoire" si alegi imaginea. Dupa salvezi profilul.

| drogh a răspuns:

Buna!
Pentru a pune poza de profil, te duci in partea stanga unde scrie,, Logat ca Maria_Ileana_1999'' si in acea lista vei gasi,, Editare profil''. Apoi, Selecteaza imagine (cauti in calculator) iar dupa, salvare.
Astepti 24 de ore pana cand va fi acceptata de un admin.
Numai bine!