| Andreeutza_Cristinutza_1997 a întrebat:

imi traduce si mie cineva acest text : "and now you want somebody to cure the lonely nights you wish you had somebody that could come end make it right"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,Si acum tu vrei pe cineva ca sa vindece noptile singuratice.Tu vrei sa(de la you wish you) ai pe cineva care sa vrea sa vine sa-l faca bine''.

| TheLittleButterfly a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo merge mai bine ''tu doresti'' si mai incolo ''ar putea''. Could inseamna ''a putea'', nu ''a vrea''winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLittleButterfly):

Bravo tie ca stii.hee hee