| ioneldan a întrebat:

implinesc peste 3 luni 15 ani si am inaltimea de 1.74 cm. tata are 1.80 mama 1.55. oare mai am sanse sa apuc 1.85 cm pna la 18 ani?

4 răspunsuri:
| Bi3 a răspuns:

Daca vrei sa te dezvolti mai repede apucate de un sport. :p cu siguranta vei ajunge la inaltimea dorita chiar si peste. cat despre intrebarea ta. cred ca ai sanse atata timp cat unul dintre parinti este inalt.

| MrAlex a răspuns:

1.85 poate nu faci.dar 1.80 tot faciwinking bafta

| leftside a răspuns:

Da, o sa apuci, cam atat aveam si eu la 15 ani si acum am 1.83.

| simonafrumoasa a răspuns:

S-ar outea sa apuci. vad ca acum esti intre cu inltimea. si tin se cred ca vei semana cu tatal tau la inaltime. bafta