| anonim_4396 a întrebat:

in ultimul timp ma vad urat rau, doar cu gluga pe cap mi se pare ca arat mai bine pentru ca fata pare mai ingusta, am 14 ani, dar nu prea are cum sa mi se ingusteze fata, seman la fata cu maicamea si ea nu are fata ingusta., si nici parul numai imi sta bine, inainte il dadeam in sus, acum a crescut si trebuie sa bag o tona de fixativ in el, dar nici nu il tund, pe langa mai este si cret *_*, dar problema e ca, cu orice tunsoare ma vad urat, unii zic sa mi-l dau intr-o parte, dar nu imi place, ma vad si mai urat, am vazut pe net sa mi-o aleg dupa forma fetei, dar eu nici nu stiu ce forma are fata mea, ma gandeam sa mi-l dau intr-o parte dar pe frunte, sa imi vina pana pe langa ochi., dar mi-e frica ca rade lumea de mine. pentru ca ma vad urat, in ultimele zile chiar ma vad urat, ori mi-am mai schimbat eu fata si e din ce in ce mai rau. ori... nu stiu, de ce ma vad urat? si cum sa imi aleg frizura, ce ziceti de aia cu parul pana la ochi, pe frunte?

1 răspuns:
| R0R0 a răspuns:

Tu ti-ai bagat ideea ca esti urat in cap si nu ai de gand sa ti-o scoti.NU esti urat! Fiecare om e frumos in felul lui.