| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, ma puteti ajuta? Am 14 ani si nu imi sta parul in sus, asta e o problema, dar pana inainte sa creasca il tineam in sus, (dar nu vreau sa il tund), si mi se parea ca arat bine, acum mi se pare ca arat foarte urat, nu stiu de ce, ori mi s-a mai schimbat mie fata si arat urat cu parul in sus, ori nu stiu. Cand imi pun gluga pe cap arat foarte bine, da impresia ca am fata mai ingusta si ca am parul mai mare, dar doar cu gluga pe cap si fata nu cred ca are cum sa mi se ingusteze pentru ca la fata seman cu mama si ea nu o are ingusta :/
Cum imi dau seama ce frizura mi se potriveste? Nu imi place sa imi tin parul intr-o parte, l-as da intr-o parte, dar daca il dau as vrea sa il dau peste frunte pana la ochi, dar nici asa nu imi sta bine. Nici nu stiu ce sa fac si de ce mi se pare ca sunt urat acum fara gluga pe cap? Si cum pot sa imi aleg tunsoarea? Nici nu stiu ce forma are fata mea.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man, du-te la styleofman din orasul tau. Si o sa iti spuna ei cum iti sta bine.

| R0R0 a răspuns:

Pai...
Mergi la coafor si intrebi frizerul ce coafura ti s-ar potrivi.Ca sa iti stea in sus, poti utiliza gelul.

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

Dar nu mi se mai pare ca imi sta bine cu el in sus, acum ma vad urat cu orice tunsoare :/

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,sunt sigură ca nu e asa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare tie, deoarecere noua ne sar in evidenta doar ''defectele'' invizibile, dar o alta persoana o sa vada mereu pozitiv, doar noi vedem acele ''defecte''!