| DinuDecebalMafiotulDCartier a întrebat:

In ultimul timp se intampla chestii ciudate. Acum 2 zile am visat un om care tipa si imi taia gatul. De obicei cand sunt acasa ma simt urmarit sau aud niste zgomote in jurul meu. Ieri mi s-a deschis usa de la dormitor si am auzit un zgomot puternic, iar cand am iesit din camera am gasit o rama de sticla cu poza mea pe jos, sparta. Sunt foarte speriat. Parca nu pot sa mai stau linistit in propria casa! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Eu ma intreb daca astia care au postat inaintea mea chiar te-au crezut?laughing

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai mari probleme cu umbra ta... iti joaca farse, fugi cat poti si scapa de ea.

| Admunssen a răspuns:

Tot ce se intampla in jurul tau, s-a intamplat si pana acum. Le acorzi mai multa importanta probabil ca te uiti la ce nu trebuie pe Youtube sau poate chiar ai facut o greseala despre care nu ai vrea sa stie nimeni. Spune-le parintilor ce se intampla si mergi la un Psiholog. Cel mai bine asa ar fi.

| DevilZoneX3 a răspuns:

Pai scuze ca te sperii, dar se pare ca cineva vrea sa te ia la el! Acum ca e Dumnezeu sau ca e doar un spirit care te pune la incercare nu stiu. Tu pastreaza-ti calmul deoarece un spirit sau chiar diavolul nu te poate ucide! Doar Dumnezeu poate!

| anonim176681 a răspuns:

Pur si simplu sunt doar niste coincidente)nu trage atentiaSfatul meu e sa nu te mai uiti la filme de groaza daca esti mai sensibil te pot afecta.

| Denus1 a răspuns:

Am avut si eu problema asta.Cand eram mic (7 ani) ma simteam urmarit.Totul porneste de la o frica a ta care te-a speriat tare pe moment(la mine a fost o poveste cu un monstru). Daca afli de la ce a pornit si gasesti ceva care sa te faca sa te simti in siguranta atunci senzatia va disparea.De exemplu:daca ti-e frica sa nu vina cineva sa te dea jos din masina (ca in gta) tine-ti in masina un cutit.Iti recomand sa iti iei un spray cu piper si sa tii prin casa un cutit mai mare. Dupa vreo 10 zile in care o sa vezi ca nu se intampla nimic o sa uiti tot si totul va intra in normal