| xRelax14 a întrebat:

is impreuna cu o fata de doua luni, si vreau sa o conving sa fac sex cu ea si nu stiu cum!?
PS:nu o sa o parasesc dupa aceea ca o iubesc mult!

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia-o de nevasta si se va implini

| prizeFTW a răspuns:

Păi arată-i cât de mult o iubeşti şi ea singură o să vrea să faceţi sex.Presupun că este un sfat bun

| xRelax14 explică (pentru prizeFTW):

I-am aratat destul zic eu! am si fost la ea acas ma inteleg ok cu maica-sa taicasu, fratesu etc.....am si intrebat-o daca nu vrea sa facem dragoste si o zis ba da dar vorbeam la telefon si nu stiu daca a zis in gluma sau in serios in fine, am intrebat-o si la scoala si nu a raspuns, is foarte confunz! Sa incerc sa o conving.
PS:e virgina!

| SolitarHacker a răspuns:

Pai odata ce urmaresti sa faci Sex cu ea sunt ferm convins ca (o iubesti)winking

| xRelax14 explică (pentru SolitarHacker):

Ma bucur ca intelegi asta dar un sfapt la subiectu principal ai si pentru mine?!

| xRelax14 explică (pentru SolitarHacker):

Ma ma bucur ca intelegi asta dar un sfat despre subiectu principal din intrebare ai si pentru mine?

| Șhoghetăn a răspuns:

Buna. sa incep asa. asta nu e categoria potrivita pentru intrebarea asta.tongue. dar daca vrei sa faci sex cu ea arata-i asta. si daca te respinge inseamna ca nu e pregatita.:o.e logic nu?big grin

| xRelax14 explică (pentru Șhoghetăn):

Buna,da cam asa e si eu zic ca e mai ok rubrica asta ca e in leguatura cu mine care sunt adolescent si de la cine pot cere sfaturi bune daca nu de la adolescenti? happy