| DoarEu252 a întrebat:

Imi place de un un baiat de la mine din clasa. El a iesit mister anul acesta(sunt pe a 9-a). Si nu stiu daca ii place de mine. Nici nu prea stiu ce sa vorbesc cu el fiindca sunt cam timida. El este foarte dragut si cred ca multe fete il plac.happy

Ce sa fac? Ce sa vorbesc cu el? Cum sa fac sa ii placa de mine?

3 răspunsuri:
| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Stii asta conteza cum areti dar la baieti conteaza mult mai ales daca nu es timida ci esti curajoasa de exemplu daca asa mult il iubesti poti sa intrebi cum il cheama ce varsta il are mai ales daca vrea sa umbla cu tine dar daca are multa prietena sa ai grija sa nu te implici ca poate el deja e occupat baiat si deja are prietena dar daca vrei dupa parera mea eu n-am prietena si totus vorbesc cu tine nu?happy

| DoarEu252 explică (pentru Roland_Szekely_1987):

Da stiu cum il cheama si ce varsta are ca doar e cu mine intr-o clasalaughing

| DrPshiologDanTruican a răspuns:

Te duci la el, il tragi in baie, ii dai chilotii jos si fugi! CAT POTI!