| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu vreau sa o intreb daca ea ma place pe mine, cum pot face asa fel in cat ea sa ma placa si sa o intreb cand sunt sigur ca ma place, toate fetele dunt topite dupa mine, nu glumesc chiar de loc dar nu stiu daca si ea, probabil fiindca doar pe ea o plac, va rog sa-mi spuneti cum sa o fac sa ma placa.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Au,au,ce modest esti laughing
Oricum, mai intai fi sigur ca iti place de ea si nu ti-a atras atentia doar faptul ca e e singura care nu te place.
Apoi, e usor sa ii atragi atentia. Daca aveti vreun prieten comun, spune-i sa ti-o prezinte sau du-te la ea si cere-i numarul de telefon.Nu trebuie sa fi timid, fetelor le plac baietii cu ceva tupeu...Sau caut-o pe facebook si vorbeste cu ea... Daca va imprieteniti va fi mai usor.Fa-i des complimente, ajut-o daca are nevoie de ceva si vei vedea ca si ea va ajunge sa te aprecieze.
Bafta! big grin