| Monsieur a întrebat:

M-am indragostit de o ruda de a mea(nu stiu sigur daca suntem rude, asa mi-a zis tati). Mama ei cica este verisoara de gradul III cu mine, deci ea e nepoata mea de gradul III.Ar trebui sa raman cu ea? Parerea mea este ca nu e nimic, deoarece ne iubim, dar parerea parintilor mei este ca nu e bine.Ce sa fac?(subliniez faptul ca parintii au zis ca e decizia mea)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Parerea ta este corecta dar poate ca trebuie sa mai tii seama si de parerea parintilor.