| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,m-am mutat de curand la o alta casa si cred ca imi place de vecinul de alaturi,dar nici nu stiu cum il cheama sau cati ani are, nu il vad deloc toata ziua, doar il audbig grin deci ce as putea sa fac ca sai atrag atentia sa pot vorbi cu el normal?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Încearcă să-ţi faci prieteni prin preajmă. Poate vă descoperiţi un cerc comun de prieteni sau aflii ceva despre el de la respectivii.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Salut poti incerca tactica "fata cea noua"
adica te duci la el si ii zici:Buna, sunt noua poti sa imi arati imprejurimile sau ceva de genul. Sper ca te-am ajutathappy