| rumi36 a întrebat:

Salut TPU
M am transferat recent si urmeaza ca de luni sa ma duc la noul liceu.
Am urmatoarea situatie, eu vin la un colegiu tehnic(de pe filiera teoretica) si chiar daca eram pe teoretic noi am avut o materie "curriculum la decizia școlii" și anume, Design Computerizat(o porcarie d-asta ca un fel de TIC, cu fire cu cabluri, pe scurt ne punea sa scriem cateva cuvinte in word despre diode luminoase, sisteme mecatronice etc), eu deja am 4 note la aceasta materie si m-am transferat la un liceu teoretic unde bineînțeles că nu există aceasta materie, media mea cum va fi încheiată? Cu acest design computerizat sau fara el? Ca ma gandesc ca numai profesorul de la materia respectivă poate încheia media la propria materie nu?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"media mea cum va fi încheiată? Cu acest design computerizat sau fara el? "

CDȘ-ul și media rămân la școala de unde ai plecat