| FiveHero a întrebat:

ma confrunt cu o problema numita acnee. Vara asta nu prea am avut cosuri dar acum 2 zile au inceput sa apara din ce in ce mai multe. Cu pot scapa de ele? La dermatolog am fost dar nimic nu s-a rezolvat.

1 răspuns:
| BlackCat01 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si iti garanez ca inca mii de adolescenti. Pentru unii poate fi doar perioada adolescentei, pentru altii in schimb acneea poate ramane si dupa adolescenta. Oricum, eu folosesc o crema, chiar e foarte ok, Cutaden, e doar 14, 30 lei si cel putin pe mine chiar ma ajuta. Am mai auzit ca e un gel putin mai scump ce-i drept, se aduce in farmacii doar cu comada si se numeste Effaclar Duo, nu l-am incercat dar am auzit ca e foarte bun. Bafta in combaterea acneei! laughing :*