| Neymar2 a întrebat:

Ma indreptam spre casa in mana cu mancare de la McDonald's. SI un TIGAN a tras de punga ( sa o fure... ), am dato in spate si am zis ce m.m-ati vrei ma?
Si mi-a dat direct un pumn in ochiu stang ( nu foarte puternic ), am mutat mankarea in partea stanga si i-am dat un pumn in tampla. Si a fugit... nu am putut sa il prind aveam si mancarea in mana. Nu e vanat e ochiu rosu cum sa fac sa treaca mai repede?

3 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Gheata sa nu se umfle. Si cumpara de la farmacie o crema antiinflamatoriewinking Bafta

| Deutzeuh a răspuns:

Buna...uh ce intamplare. poti folosi crema de galbenele. este foarte buna.sau comprese cu apa rece.vezi tu...succes

| Carly22 a răspuns:

Pune ceva rece pe el.Gen o punga de mazare de la congelator. Sau crema de galbenele. Sper ca te-am ajutat.