| Iuliaan99 a întrebat:

Ma jucam pe pc si am apasat si am apsat ceva pe tastatura si mi s-a micsorat tot scrisul de la pc! va rog ajutati-ma sa rezolv problema! cum il fac la loc?

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Apesi tasta Ctrl si +. Asa se mareste toata pagina si totodata cred ca si scrisul.

| Iuliaan99 explică (pentru IsabelaIssa):

Ma refer la iconitele de pe desktop am scrisul mic si nu stiu cum sa il fac inapoi crying

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Iuliaan99):

Oh. la asta nu stiu cum sa te ajut ca am meniul in greaca si desi inteleg, nu e ca in romana. Sper sa te ajute altii ce se pricep mai bine. happy

| Iuliaan99 explică (pentru IsabelaIssa):

Mersi oricumwinking

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Iuliaan99):

:*

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

La mine se apasa F4 si + in acelasi timp.Nu stiu cum e la tine.
Funda?!