| allgamemuziq a întrebat:

ma numesc cosmin sunt din brasov am 16 ani si as avea o intrebare pentru fete in general, voi ce parere aveti de aspectul meu fizic? v-ati combina cu un baiat ca mine? teoretic vorbind uite aici e hi5 meu http://hi5muziq.hi5.com sincer chiar am nevoie de sfaturile voastre, ca nah sunteti fete aveti pretentii etc, ziceti-mi ce var placea sa schimb la mine? cum as arata mai frumos?:o3, si sincer m-am saturat de vorba aia cine te place te place asa cum esti:-j, deci va rog nu o folositi in comentariu;;) multumesc mult:X ofer fundita pentru cel mai bun raspuns hai va pwpacesc:*

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Buna! Ma numesc Mihaela si am 16 ani (sunt din Galati).Ca fizic pari destul de dragut (sincer). Nu cred ca mai ai nevoie de retusurihee hee.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

@SoL - am dat pe link-ul de la profilul tau, si-am observat ca-l ai pe fratele meu la prieteni.laughing Invatati la acelasi liceu.hee hee

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ai primit o gramada de complimente si comentarii pe hi5, ce mai vrei?
Schimba gramatica! Ai scris groaznic!

| DeEAஐ a răspuns:

Ma abtinbig grinNeeeeeeeext!hee hee

| 4b a răspuns:

Salut pustiu...nu-ti fa probleme in leg cu aspectul fizicwinking tu nu ti-ai citit comm? toate lumea-ti spune ca ca esth mumos... obisnuieste-te cu ideeawinking

| *Baby* a răspuns:

Maai lopitaule mascat, nu este site de "combinatii pe sistem" Puţifer care estihappy.dar oricum, esti oarecum okwinking! Nu o lua in nume de rau cu ce ti am spus mai suslaughing Cam asa fac eu.

| CherryHugs17 a răspuns:

Ca deci fizic arati bine da nu mas combina cu tine pentru ca fumesz urasc mirosul asta e un lucru pe care poti sa il schimbi. also nu prea nu cred ca iti sta asa de bine cu shuvite blonde, parerea mea.in rest eati ok nu stiu ce sa mai zic nu esti super hot esti cute, dragut. ohh si m-am uitat prin poze condoleante vad ca tia murit sora, era tare frumosasa happy

| Miriamm a răspuns:

MMM...deci sincera sa fiu nu prea esti cine stie ce.si cinera sa fiu eu nu m-as combina cu tine si daca ar fi sa fiu in pielea ta as schimba asa:
1. m-as imbraca numai cu haine frumoase,elegante nu trebuie neaparat de firma(adyka eu nu ma refer la adidas,puma, nike, nu eu ma refer sa te imbraci elegant)pentru ca feteleor le plac baietyy eleganty.Mi-as pune un sacou din ala pentru baiety cum se poarta acum...niste pantaloni dar nu blugi, o bluza foarte eleganta, nu camasa si niste tenesi styl pantofi dar nu adidasi.
2. m-as ingrasa mai mult putyn ...cam 4-5 kg pentru ca esti ccam slabut si sincera sa fiu mie una nu imi plac baietyy slabanogi care sa ii ia vantul pe drum, baietyy trebuie sa fie solizi ca fata sa simta ca e protejata.
3.M-as pensa...dar sa nu te pensezi tu sincer sau sa o pui pe sora ta(ca am vazut ca ai si sora)sau pe altcineva, nu, trebuie sa mergi la un salon pentru ca acolo sunt profesionisti
4.Trebuie sa mergi la sala de sport ca sa faci muschiwinkingfetelor le plac baietyy cu muschiwinking
5.Atitudinea e foarte imporanta, cum sa ty explic... unei fete ii place ca baiatul de langa ea sa fie puternic si sa aiba capacitatea de o apara intelegi, pai daca esti langa un pampalau care e vay de mama lui si care e prost ii e frica si de o musca atunci totul este 0.Trebuie sa fii putin mai "boss"pentru toty,sa te poti urat cu dusmanii si frumos cu cine merita dar nu prea frumos ca apoi te iau de prost, trebuie sa dai un aiier de smecheras intr.un cuvand cand esti in fata unei domnisoare, dar ai grija sa nu exagenrezi.Sa nu te comporty ca un taran,trebuie sa vorbesty frumos cu o fata,sa te comporty frumos cu ea,indiferent cum arata si cine e,asa le vey cuceri pe toate
Crede-ma eu am baietyy la picioare si acesta este secretul meu, VORBA FRUMOASAwinkingsi faptul ca ma ingrijesc.
Chiar daca esti baiat, si baietyy au nevoie deingrjire
Bafta:X:*!

| ZuzzY a răspuns:

Deci 1 ai nevoie sa consulti un stomatolog 2 schimbati freza nu iti mai face suvitele alea blonde ca zici ca esti cocalar 3 lasate de fumat 4 corpu la fel ca fata NASPA 5 nu mai fi asa de disperat ca singura fata pe care o so intalnesti va fi doar maica-ta 6 sa inventat oglinda 7 mult noroc big grin