| Emma2804 a întrebat:

Ce ziceti...Conteaza aspectul fizic?
Dar raspundeti sincer va rog!happy
Sunt chiar curioasa de raspunsuribig grin

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Normal,intr-o societate este important aspectul fizic.Multa lume judeca o persoana dupa aspectul lor fizic,chiar daca "regulile" zic ca nu,nu e frumos ca judeci o carte dupa coperta,etc. pff, bazaconii, toti te judeca dupa felul in care arati.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de om la multe persoane le interesează aspectul exterior.

| Emena a răspuns:

Da,conteaza foarte mult. Chiar daca unii spun ca nu conteaza, ca mai mult conteaza ce e interior, mereu alegi dupa aspectul fizic.

| BRG a răspuns:

Contează și încă foarte mult, serios.

| ROB3RT89 a răspuns:

Parerea mea e ca NU! Eu ma uit in primul rand la suflet/caracter/personalitatehappyDegeaba e frumos/frumoasa daca nu are cele mentionatehappy

| Deathx a răspuns:

Eu zic ca totusi aspectul fizic conteaza destul de mult. Insa nu totul tine de aspect. Degeaba esti frumos daca nu ai nimic in capatanabig grin

| FesCuDungi a răspuns:

Pentru mine pe primul plan este ce ai in suflet si in minte:d apoi pe locul doi urmeaza aspectul fizicwinking