| allgamemuziq a întrebat:

Hey salut ma numesc cosmin si mie imi place o fata iar cum voi sunteti adolescenti ma gandeam ca ma puteti ajuta! pe ea o cheama andreea vorbesc cu ea de 1 an ne-am intalnit iesim la cafea etc etc. dar nu stiu mi-e rusine sau nu stiu ce am dar nu-i pot zice ce simt pentru ea va rog ajutati-macrying dau funditabig grin:*va pwpacesc.

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Pai ei ii place de tine?batting eyelashes. Din gesturile pe care le-a facut fata respectiva nu ti-a dat nimic de inteles? Incearca sa fii atent la gesturile, cuvinte pe care le zice, limbajul trupului big grin. Si spune-i si u subtil, discret, ce anume vrei de la ea.Nu fi direct, ia-o p ocolisuri, o cantitatea prea mare de informatii poate speria pe oricine.Acordai mai mult timp, mai iesiti impreuna, mai socializati etc.Si in cele din urma, spune-i ceea ce simti, si nu te gandi la refuz.Sa zicem ca te refuza, nu patesti nimic, nu mori, nu ajungi in spital, nu patesti nimic.Gandeste-te ca e doar o experienta, gandeste-te ca la un joc big grin.Multa bafta >big grin