| silviu766 a întrebat:

intrebare pentru fete :
Voi fetele, la baieti va place aspectul fizic. etc... dar va intereseaza si lungimea penisului
adica daca ar fi un baiat potrivit in toate aspectele dar ar avea penisul mic. ati mia sta sau var mai placea de el?

Răspuns Câştigător
| Dyony01 a răspuns:

Pe mine una nu ma intereseaza marimea penisului, imi place la un baiat sa fie respectos si sa vb frumos, sa fie destept cat de cat si sa fie curat :d restul ...bani sau marimea penisului sau haine de firma sau cadouri scumpe nu ma intereseaza happy :*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe fete le obsedeaza ideea ca n-au sanii suficient de mari, pe baieti ca n-au penis de cal...Afla un lucru simplu.Nu trebuie sa fie mare,trebuie sa stii s-o folosesti cu talent. Daca stii sa te comporti,daca stii sa-ti arati dragostea,daca,in pat, o aduci pe fata in pragul dezlantuirii doar din mangaieri si sarutari, marimea penisului nu va avea NICIODATA importanta.Retine asta.Mult noroc!

| miki_9062 a răspuns:

Nu conteaza

| andrey1991 a răspuns:

Buna sunt baiat pot sa iti raspund la jumatate din intrebare. NU conteaza marimea penisului, am auzit multe fete vorbind de asta. Care zice cu tarie ca penisul trebuie sa fie neaparat mare inseamna ca e sparta, care a facut-o cu tot cartieru' laughing)). Orice penis poate satisface o fata/femeie. Ceau big grin

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

rolling on the floor))))))) vai ce intrebare...laughingpai uite un raps cam greuthinking probabil ca nuwinking

| Master11 a răspuns:

Sa stiti voi fetelor ca penisul in media are 9 cm asa ca daca nimeriti unul cu unul mai mare sunteti norocoase.
EU la 13 ani il am de 12 cm si e foarte bine...