| Shirro a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva impotriva parului gras...macar un sfat micut?laughingeu ma spal pe cap de 2 ori pe saptamana...si tot am parul gras

4 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Spala-te in fiecare zi!

| ioana_7606 a răspuns:

Eu am incercat orice, nu stiu daca are treaba cu lungimea, si eu la fel tot de 2 ori pe saptamana. Am incercat orice sampon, masca dar nu mi-a iesit, acum folosesc garnier pentru par gras cu extract de citrice.

| ramkat a răspuns:

Clear...In general orice tip! Si spalate odata la 2 zile cel putin. Difera de la par la par. Eu folosesc Clear si crede-ma ca e fffbun!

| biutza_6731 a răspuns:

Eu am aceeasi problema si ma spal pe cap de 3 ori pe saptamana cu un sampon special si ma spal cu musetel