| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot framanta un lucru si anume nu sunt sigur de felul cum arat.
Am 22 de ani si nu prea am avut parte de atentia fetelor... oare e felul cum arat?
puteti va rog sa mi spuneti daca sunt foarte urat,urat,dragut, atragator, sexy sau o nota intre 1-10.
Si in care din pozele astea arat cel mai nasol.iar in care din ele arat cel mai bine?
Si va rog frumos sa numi dati raspunsurile doar pentru funda..nu o sa dau funda la nimeni
Link:
http://imgur.com/a/rTtjB

5 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Mi se pare ca esti dragut.Dar depinde si de personalitate, daca nu esti vorbaret, si stai deoparte sa putrezesti, nu te baga in seama.Pentru ca pur si simplu nu pari interesant.Depinde acum si de fete, multe fete sunt piti, si daca nu ai bani, nu esti cool sau nu ai o gasca cu care sa te-mbeti, sa umbli aiurea pe strada pe la 4 noaptea, esti "naspa".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place cum arati.Nu cred ca este aspectul de vina.Chiar nu stiu ce au fetele cu tine, adica de ce nu sunt interesate de tine.Ce e drept, multe fete din ziua de azi au fite.Deci cred ca asta e motivul.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

+1000 de puncte pentru că-l ai pe Anakin Skywalker ca imagine de profil şi pentru că ai că ai în nickname cuvântul "jedi".

Şi arăţi ok, nu faţa ta e problema, lucrează la interior; poate ai o problemă la caracter şi personalitate (ex. eşti timid, eşti prea vorbăreţ etc.)
care le îndepărtează pe fete.
Oricum, la faţă eşti 8/10 după standardele mele.

| Mozurov a răspuns:

Pe fete nu le atrage felul cum arati ci personalitatea.Probabil ca esti foarte timid si nu prea vorbaret cu fetele? Nu ti-ai dezvoltat personalitatea astfel incat sa fi mai carismatic si sa capeti atentia fetelor.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Eu sincer nu am o problema cu felul in care arati.Pot spune,ca fata,ca esti foarte atragator.Dar incearca sa profiti de asta,si sa vorbesti cu fetele, asta ne place foarte mult, sa le dai atentie, sa le asculti, si sa vezi daca una te atrage mai mult. Daca te-ai indragosti cu adevarat iti garantez ca vei face orice pentru ca fata pe care o placi sa te recunoasca, sau asa ar trebui. Sfatul meu e sa ai mai multa incredere in tine si sa inceci sa comunici mai mult cu fetele.Sunt sigura ca in final vei gasi ceea ce cauti cu atata nerabdarewinking